| Ruxandra15 a întrebat:

Hei imi puteti spune si da niste tutoriale cu coafuri pentru scoala? Sa fie repede de facut si de efect.

7 răspunsuri:
| dana12848 a răspuns:

Sauuuuu uite ceva mult mai simplu si mai frumos dupa parerea mea http://www.eva.ro/......64229.html

| Ruxandra15 explică (pentru dana12848):

Mersi eu as vrea ceva cu mai multe cocuri daca stii vreun site unde gasesc muuulte cocuri ar fi super

| dana12848 a răspuns (pentru Ruxandra15):

La tatu in pantaloni laughing

| Wukii a răspuns:

Caută pe YouTube, sunt destule tutoriale.

| Ruxandra15 explică (pentru Wukii):

In afara de cele de pe youtube, le-am vazut pe toate posibile in romana de preferat ar fi in engleza daca stii vreunul dragut.