| anonim_4396 a întrebat:

Hei, lume. Vreau și eu tipuri de vestimentație din categoria fantasy ( ex: elf, animale, lupi, zombie, cerb ) Dar mai inspirate și mai spre sadic, goth. Dau fundă. Mulțumesc. happy

1 răspuns:
| hamsterita29 a răspuns:

La vestimentatie gen goth incearca o rochita mai mulata si putin taiata, parul drept, cu o coronita din flori pe cap, machiajul cu negru, incearca o buza rosie, una neagra si poarta accesorii cu cruciulite. nu exagera cu machiajul ochilor si cu accesoriile caci o sa pari mai degraba o rockarita.