| pupic1dulke a întrebat:

Hei.m-am despartit de un baiat..si am suferit..si apoi m-am taiat destul de tare. Vreau sa zic ca mi-au ramas semne foarte vizibile. Cam cand o sa dispara?

Răspuns Câştigător
| Daniellllll1 a răspuns:

Deci,in primul rand,data viitoare, oricat ai suferi, sa nu mai faci asa ceva, nu are rost, indiferent cat de mult l-ai iubit.Si crede-ma,stiu cum e sa suferi din chestia asta,si eu am avut fix ganduri d-astea.
Imi pare rau pentru ce-o sa-ti spun acum, dar cicatricele acelea, e probabil sa-ti ramana pe viata, dar in acelasi timp, e posibil sa si se vindece

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vor disparea dupa o operatie estetica

| Radu284 a răspuns:

Nu o sa dispara singure. Unde te-ai taiat?

| peperonies a răspuns:

Cand te operezi.

| Sportfreak a răspuns:

Data viitoare sa tai mai adanc sa numai apuci sa te tai a 2 a oara

| KALASHER a răspuns:

Niciodată.

| visulmeu a răspuns:

Buna!

Imi pare rau pentru tine, daca ai fi "venit aici" sa ne ceri ajutorul, sfaturi, "prietenii" cu care sa vorbesti sa treci peste, nu ai fi ajuns in situatia asta.

-Si nu esti singura cu cicatricele, din pacate mai sunt fete/baietii. Cum sa-ti dispara cicatricele nu stiu, da exista metode.

Iti doresc toate cele bune, sa fi puternica si nu uita sa ceri ajutor, sfaturi etc. big grin