| Norocknolife a întrebat:

Hei.ma numesc Claudia sunt noua pe aici.si deja am problemelaughing. Scuza`tsi daca am gresit categoria dar am nevoie de ceva sfaturi... mi-am pus numele de utilizator EmoKid60 si am dat la editare pentru al schimba in numele TokioHotel si mi-am pus si poza la profil...si cand am dat salvare modificare apare: s`a modificat profilul sau ceva de genu si cand dau la contul meu apare tot acelasi nume adica EmoKid si nu am poza de profilrolling on the floor ciudatcryingcrying

Răspuns Câştigător
| AlexyLuvvU a răspuns:

Mai asteapta putin si o sa iti apara peste tot exact cum ai puswinking

4 răspunsuri:
| Norocknolife explică:

Si mda.acum vad ca apare corect dar cand ma uit scrie: logat ca EmoKid si cand dau pe profilul meu tot asa apare numele EmoKid06 si sunt fara poza iar cand raspund la intrebari am poza de profil si numele e corect adica TokioHotellaughingstraight face

| Norocknolife explică:

Te mancaaalaughing

| raduku22 a răspuns:

Si esti sexismug fundabig grin:* rolling on the floor)