| anonim_4396 a întrebat:

Hei mama azi se vopseste si mi-a spus ca imi face si mie doar o suvita intrebarea mea e unde sa o fac adica pe ce portiune a parului?

6 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

Probabil la breton...Nu stiu..Cum iti place tie.

| anonimuslove a răspuns (pentru KillMePlease):

Nu am breton laughing am parul aproape pana la cot si e egal

| KillMePlease a răspuns:

Aha...Si?
Ce-mi zici mie?
N-ai parinti?
Ma refeream la partea aia din fata a capului unde chiar daca se vede sau nu, ai bretonlaughing
Da'lasa...Cauta si tu pe Goagal ca mno. Tare greu iilaughing)
Hai pa.

| anonimuslove a răspuns (pentru KillMePlease):

Ok eu am intrebat frumos si era logic sa se gaseasca unul smecher sa vorbeasca asa. Ma rog... mersi oricum de raspuns.

| KillMePlease a răspuns:

Cu placere laughing)
Apropo... Am vorbit,, smecher"-ca sa te parafrazez- fiindca eu ti-am dat un sfat(ceea ce probabil asteptai) si ti ai raspuns intr-un mod ironic...Mna..Scuze laughing

| NoName0x0 a răspuns:

Buna! O poti face intr.o parte sau la spate...