| anonim_4396 a întrebat:

Hei mama mea este profa de mate, iar baiatul de care imi place este vecin cu noi si ar vrea sa vina la ea la meditatie. Dar ea nu prea mai are timp si i.a propus sa vina in acelasi timp cu un coleg de.al lui de clasa. Acum nu stiu daca vrea, cum o conving pe mama sa il bage si pe el?

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Îi spui că te oferi să-l meditezi tu. Și ai tu grijă, ce "lecții" îi predai! : ))
Acum, serios, tu ai impresia că mama ta nu își dă seama de ce insiști? Doar a fost și ea, cândva, îndrăgostită. happy

| Liviu a răspuns (pentru floresdemayo):

Masa de ce crezi ca refuza laughing? Ii e frica sa se joaca cu ea si o scuipa, ce sa mai facem asta e, eu zic ca daca nu o doare capu sa nu se lege laughing ca urla hormoni in ei ca metroul'n gara.

| floresdemayo a răspuns (pentru Liviu):

happy

| EchoDemon a răspuns:

Bate-o la cap (merge mereu la mine)