| ArianaGrande20 a întrebat:

Hei membri TPU! Am o intrebare pentru voi.Ce tot aveti cu Justin Bieber? Am observat ca decate ori vine vorba de el voi mereu il jigniti! Macar daca il urati ignorati intrebarile legate de el! Ce va facut omul asta?

Răspuns Câştigător
| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Niciunul dintre voi nu sunteti in masura sa judecati un om, indiferent de statutul social pe care il are.
Justin Bieber a ajuns cine este acum datorita talentului sau, daca nu era talentat, nimeni nu se ocupa de el in acest fel, si nici nu avea grija sa ajunga unde este acum.Ca oricare dintre noi, are si el stilul, personalitatea lui, daca nu va convine asta e.Si da, multora le este ciuda si sunt invidiosi pe el, da a muncit din greu, si a avut loc o maturizare mult mai accentuata si rapida in copilaria lui, fiind mereu pe drumuri si invatand.
Invatati sa ii respectati pe ceilalti.
O viata frumoasa.
Peace!

4 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Cine-i Justin Bieber?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Biberache asta e ca un bufon, cum sa nu razi de el?

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Pur si simplu, avem gusturi diferite. Nu poți sa ne obligi sa ne placa Justin Biber. Eu sper sa moara de Ebola! happy

| Azazea a răspuns:

Cine stie thinking