| adela2012 a întrebat:

Hei, mi-as dori sa imi fac un jurnal, dar am o singura problema: mi-e frica sa nu il citeasca careva laughing. Chiar daca l-as ascunde tot cu frica de a nu fii gasit stau, iar sa il incui nu am unde...Voi ce ziceti? Voi aveti vreun jurnal? big grin

6 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Cel mai bine ar fi dacă ai avea un laptop doar al tău, pe care să-l parolezi(Nu pui o parolă ușor de spart)Eu la laptop am o parolă care nu există în niciun dicționar happy Bun.Iar dacă n-ai unul doar al tău ori îți faci un cod special care să nu poată fi descifrat și scrii folosind codul acela ori
îl vei lua tot timpul cu tine.

| facepalmlol a răspuns:

Eu am un jurnal reinceput de curand dupa ce am rupt toate foile din el de frica sa nu-l citeasca cineva.
L-am ascuns sub toate cartile din dulap pentru scoala. Acolo nu umbla nimeni la cate am...
Stii mai era tehnica aia cum ca il poti pune undeva la vedere... Eu una nu cred in asta, lol.

| marciana a răspuns:

Buna! Ti-as zice sa-l ascunzi printre carti...nu cred ca s-ar interesa cineva acolo.

| Solitude15 a răspuns (pentru marciana):

Dar daca ai o mama care mereu te controleaza chiar si in carti big grin

| adela2012 explică (pentru Solitude15):

Nu ma controleaza, dar mi-e frica mie.big grin

| Solitude15 a răspuns (pentru adela2012):

Pai invinge frica aia ea face doar rau si ascunde-l sub salteaua laughing de la pat acolo cine ar cauta sau dupa dulap intre haine laughing or fundai dupa icoana dca ai una in casa laughing