| Manolo2 a întrebat:

Hei! happy

Parintii ei nu o lasa sa aiba o relatie cu mine pentru ca am alta religie si mai multe motive.Si cum nu o lasa sa aiba o relatie cu mine ea vrea sa fim prieteni... Mai are rost sa lupt si sa le arat alor ei ca merit? Sau sa o las si sa-i dau pace?
Dau Funda!

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Salut,

Eu te-as sfatui sa ii dai pace.

In loc sa te lupti aiurea cu oricine sa dovedesti cat de bun esti si lor sa nu le pese, mai bine te apuci si iti vezi de viata.

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Are rost sa lupti. Probabil acei parinti sunt indoctrinati si indobitociti, sunteti atat de slabi ca pentru voi asta sa fie o piedica? Daca da va meritati soarta.

| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Salut! Mereu Familia Partenerului/Partenerei a folst si va ramane o problema. Dragostea, Iubirea nu au Bariere daca si ea te ioubeste si intre voi exista dragoste pura si adevarata si ea va intelege va face orice este posibil sa te aiba presupun ca si ea apreciaza Lupta si Sacrificiile tale, din alt motiv in ceea ce priveste Religia trebuie sa ajungi la un Consens o Intelegere cu Familia ei.Insa aceste motive mentionate de tine nu sunt atat de solide sa va desparta. Eu cred ca atunci când este vorba de Dragoste si Dumnezeu iarta