| Realilusion a întrebat:

Hei salu TPU! Dau funda pentru cel mai bun sfat. Maine vreau sa ies cu o fata la plimbare in oras si am vrut sa-i dau un trandafir si sa o sarut si sa o intreb daca vrea sa fie prietena mea(am mai iesit odata cu ea asta e a doua intalnire) Si la florarie nu mai au trandafiri, ce altceva i`as putea lua, alte flori? ce fel de flori, una. sau buchet? sau alt cadou? Dau funda pentru cel mai bun sfat!

3 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Oh, aia e nașpa, un fir de trandafir e cel mai romantic...
Încearcă la altă florărie.nu merge cu ditai buchetul că arată de parcă ai fi disperat.
Baftă! happy

| Joannaa a răspuns:

Buna,ai putea sa-i dai praline si ca sa o convingi mai bine eu zic sa cumperi un lantisor in care sa scrie numele tau si al iei adica prima litera de la numele tau si numele iei, eu zic ca ar fi cel mai bun cadou.Baftahappy

| ReadAllAboutMe a răspuns:

Pai atunci daca nu sunt trandafiri poti lua un buchet de narcise, lalele.Iar ca cadou cel mai mult fetele adora ciocolata.Iar daca vrei sa ii iei un cadou mai special ti-as sugera o bratara, un lantisor sau alte accesorii.