| Gabi557 a întrebat:

Hei.stie cineve cum sa fac bani acasa sunt baiat si am 17 ani

6 răspunsuri:
| MeForeverAlone a răspuns:

Prin marketing sau faci sondaje

| Innsbruck a răspuns:

Asa ar face toata lumea...

| justadream94 a răspuns:

Freelancer
Poti lucra in multe domenii acolo.

| gabriel87000 a răspuns:

Nu ai cum sa faci fara sa investesti.ai putea sa te angajezi deja la 17 ani

| Lukas1994 a răspuns:

Videochat

| Diaboliq a răspuns:

Salut, bani acasa poti face prin youtube, dar depinde putin daca ai pc bun pentru vlog sau gaming etc. + youtubul in Romania nu e chiar asa bine platit cum e in alte tari... sau daca te crezi norocos ai putea sa joci poker pe site-ul https://www.pokerstars.ro Bafta!, dar cel mai bine iti dau un sfat sa mergi sa lucrezi la un magazin gen Kaufland sau Flanco etc.