| Alexandraaaaaaa05zxyt a întrebat:

Hei.Stiti cumva daca nicotina se vede-n sânge? Multumesc. Funda☺️

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| girlemita243 a răspuns:

Deci orice substanta toxica se vede in analize...acum depinde de analizele facute.probabil ca medicul de laborator isi da seama dar nu va scrie pe foaia de analize ca tu fumezi daca nu ii este cerut.
ca un sfat gandeste-te ca fumatul afecteaza toate sistemele organismului mai bine te-ai lasa plus ca ai mirosi mai frumos. Funda?happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

La analizele normale nu se vede, stai linistita nu te prind ai tai ca fumezi

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Vrei ca parintii tai sa nu afl ca fumezi, ah? happy Depinde de tipul de analize pe care il faci. De cele mai mult ori se poate vedea ca o substanta chimica in corp, dar, doctorul va scrie pe foaie ca fumezi doar daca ii va cere cineva.Insa, din experienta personala, mai bine ai lasa fumatu, nu brusc, deoarece te poti imbolnavi grav, dar, incearca sa reduci numarul, sa-ti iei o tigara electronica. Cu putina vointa se poate. Bafta! happy