| BoooBear a întrebat:

Acum cateva zile am observat ca nu mai pot descarca nimic pe laptop.Cand vreau sa descarc ceva din google chrome nu imi apare nici in bara de jos si nici la descarcari.Nici din internet explorer nu pot sa descarc.
Iar atunci cand conectez telefonul la laptop prin USB nu pot sa mut fisiere/poze etc. de pe telefon pe laptop.Imi apare mesajul: "fisierul sau directorul este deteriorat si nu se poate citi.
Ce as pute sa fac in legatura cu aceste probleme?

1 răspuns:
| vocea a răspuns:

Pai din cate am vazut ori este problema cu windowsul, fiind virusat si nu cunoaste programele, ori doar cu google chrome, incearca sa il instalezi iar succes