| mihaela171717 a întrebat:

Hei TPU, am 16 ani, 1, 67 inaltime si 51 kg, crede-ti ca sunt prea slaba?
adica la liceu toate prietenele mele mereu imi spun ca arat foarte bine si sa nu-mi mai fac griji ca sunt slaba, dar eu cred ca ele spun asta doar ca eu sa ma simt bine, dar eu ma consider ff slaba ×_× ( sunt 70 60 80

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Eşti foarte bine. Termină cu prostiile. Altele ar ucide să aibă greutatea ta.

1 răspuns:
| mihaela171717 explică:

Okay, mersi laughing happy