| Janetthe a întrebat:

am nevoie de niste sfaturi :3 prietena mea a fost pedepsita de catre parintii ei laughing) nu are voie afara si i s-a luat telefonul, pe calculator nu sunt sigura daca o lasa... cum as putea vb cu ea?

Răspuns Câştigător
| MotanAndrei a răspuns:

Stii povestea romeo si julieta?laughing du-te la balconu ei strigo cum o cheama, de exemplu daca o cheama Maria, strigo Marie o tu Marie, o, tu, aia pedepsita, iesi in **** ma-tii la balcon, ca vreau sa-ti vorbesc laughing. Ea iese: da fa, jane zii fa ce e? tu: marie eu am venit sa vorbim ea: ce? tu: coboara jos ea: sunt inchisa in apartament, ai mei fac sex in bucatarie, eu nu stiu, ma arunc de aici, ma prinzi? tu: da, fa, hai in **** ma-tii jos. se da jos, o prinzi si ii vorbestilaughingrolling on the floor lasand gluma la o parte... Asteapt'o pana i se expira pedeapsa. Nu mori o saptamana. Funda?blushing

| Janetthe explică (pentru MotanAndrei):

Nu stiu cat e pedeapsa dar tu trebuie sa te faci comendiant! laughing rolling on the floor

| MotanAndrei a răspuns (pentru Janetthe):

Mersi, mersi rolling on the floor

4 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

Te duci in vizita cand nu sunt ai ei acasa, legi biletele de pietricele mici si i le arunci pe geam, o suni pe fix...cam atat imi vine acum in minte.
Bafta happy

| BlackChocolate1 a răspuns:

Te duci in fiecare seara la petit(la ea acasa) si le promiti alor ei ca o iei de nevasta, si pana taica-sau aduce vin/palinca si ma-sa prajituri voi vorbiti...rolling on the floor