| Ştefania2009 a întrebat:

*am nevoie de parerea baietilor in special*. Ce va place la o fata? Sincer. Sau cum ar trebui sa fie ea?

Răspuns Câştigător
| TeckTonik997 a răspuns:

Nu poti sa zici ca nu conteaza si aspectul fizic dar sa stii ca sanii, fundul si ce mai zic altii conteaza mai putin cu o fata cu care vrei o relatie serioasa. In primul rand, eu consider ca o fata care sa imi placa trebuie sa fie normala, fara fite, figuri si impresii, sincera, isteata (sa nu fie genul, citez:"ce daca a venit inundatia? acum traiesc pestii acolo"-am auzit-o de la o fata de 17 ani si vorbea serios), poate copilarioasa uneori, cu simtul umorului, sa nu se supere din orice chestie stupida. In al doilea rand, ea ar trebui sa fie decenta, cu fusta mai lunga decat batista si fara decolteu care ar face si o vaca geloasa, cam asta e... happy

9 răspunsuri:
| FineBroAndy a răspuns:

Să nu fie mereu în centrul atenţiei,să fie plăcută de ceilalţi, de treabă, onestă, carismatică şi modestă :-) îmi place simplitatea şi bunătatea, în general.

| Ezeru a răspuns:

Majoritatea baietilor ( sani, fundul ) laughing
Eu sincer prefer fetele sa ii puna mai presus pe alti si sa se gandeasca la binele lor. Sa fie sensibila si dragastuasa cu un spirit copilaresc si inocenthee hee blushing

| Ezeru a răspuns (pentru Ezeru):

Corectie :
sa ii puna - care sa ii puna
si sa se gandeasca la binele lor - si sa se gandeasca la binele altora
Imi cer scuze pentru greseli am o durere crunta la maini.

| fearlessss a răspuns (pentru Ezeru):

Ce nu imi plac mie baietii ca tine :O.

| Ezeru a răspuns (pentru fearlessss):

Nu poti fi pe placul tuturor tongue

| corhaz a răspuns:

Fizicul doar nu f... fantome

| casian_6565 a răspuns:

Pai :sa fie sincera, iubitoare, atragatorae, fara fite, modesta normala amuzanta sa fie o fire vesela sa nu se supere usor, sa fie ea insesi, draguta, apoi fundul si restul.Adica eu vreau sa zic ca sufletul conteaza mai mult decat aspectul pentru ca frumusetea se duce se pot intampla multe dar o fata cu sincera cu sufletul cald si plin de iubire e cea mai buna

| Sardinaaa a răspuns:

Baietii, dar va plac fetele mai plinute(nu grase) sau cele foarte slabe?

| Tiberiuss a răspuns (pentru Sardinaaa):

Intre, de obicei slabe. Acum fiecare cu parerea lui :3
Mie sincer imi plac fetele care nu au fitele alea tipice, sa fie draguta si intelegatoare. Frumusetea si fizicul sunt si ele acolo, dar pe primul loc ramane caracterul. Savvy?