| Chocolatteee a întrebat:

Hei TPU.
Am o colega care ma copiaza la tot, nu stiu cum sa va zic.
Imi 'fura' prietenii, ma copiaza..Nu sunt singura pe care o copiaza..Azi i-am zis si numai vorbeste cu mine..Este foarte suparata..Eu nu sunt ascunsa, mereu spune ..verde-n fata"
Ajutati-ma! Dar fara sa se supere, sa o impac cumva..Ne intelegem bine, dar ma copiaza si ma enerveaza foarte tare sad
Dati-mi sfaturi si idei ca sa nu ma mai faca asta.
Dau fundita mare puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Anonimaa27 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie ( de foarte mult timp). Incerc sa o evit, dar daca nu da roade, ma port frumos cu ea, pentru ca dusmanii trebuie tinuti aproape.

Pa, pa

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sfaturi ar trebui sa primeasca ea.Nu tu.

| Chocolatteee explică (pentru darrio2007):

Eu am intrat aici pe TPU ca sa primesc eu sfaturi..Nu ea!
Nu ti-am cerut parerea personal.

| darrio2007 a răspuns (pentru Chocolatteee):

Ne-ai cerut-o tuturor prin intrebarea ta.Inseamna ca si tu ai o mica vina, in acest caz, daca ai nevoie de sfaturi.

| Dobros a răspuns:

Te-ai gandit vreun moment ca vrea sa devina ca tine?

| RoxiiIoana a răspuns:

Ar trebui sa-i spui ca tu vrei sa fi prietena cu ea, doar ca sa nu se mai imbrace ca tine ca e mult mai bine daca esti unica, nu daca esti la fel ca alti.