| Urssuletz a întrebat:

Am o problama... Am un telefon Nokia C3 si nu pot viziona videoclipuri de pe youtube sau net. Intrebarea mea este ce trebuie sa fac sau sa instalez ca sa mearga. Ms mult fundita :*

4 răspunsuri:
| bogddan4you a răspuns:

Sall am avut si eu un tel tot asa un soni in 2011 cu sina si am activat netul si numi descarca fisiere mai mari de 10 mb si nu puteam savad nimic asa ca daca vrei sa stii nu se poate uite eu am un samnsung acum si merge are instalat el totul pe taci nu ai ce sa instalezi ca nu-ti accepta telul acel program pentru casa poti sa vezi clipuri pe net pot sa te ajut poate ca nu este asa idul meu anonim4you44

| oannaroman a răspuns:

Nu cred ca poti happy cumnata mea are C3 dar nu poate viziona videoclipuri de pe youtube sau internet. Sunt unele telefoane care nu suporta.

| Urssuletz explică:

Si acuma am sunat la *100# sa imi fac setarile gratuit la internet si acuma nu mai pot intra deloc pe net imi scrie asa

| Urssuletz explică:

Verificarea certificatului de server a esuat. verificati setareadatei pentru dispozitivul dvs.