| patry01 a întrebat:

Am o problema care ma macina. De o saptaman ma gandesc la ce ghiozan sa imi iau pe roti sau normal. Pe o parte ma gandesc la coloana mea (intru in clasa a 7a) si pe cealalta ma gandesc la imaginea pe care o sa o am tarand dupa mine un ghiozdan. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Eu am avut ghiozdan normal din 1-8. Apoi nu mai mi-a trebuit ghiozdan mă duceam doar cu un pix și o foaie laughing

Părerea mea e să îți iei ghiozdan normal și anul acesta și la anul îți cumperi pe roți.

Baftă pe viitor!

4 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Salut amice, e foarte simplu, ia-ti ghiozdanul care te face sa te simti bine mai importanta ca imaginea este sanatatea, oricum dupa a 8 vei scapa de problema asta mult succes amice

| ionut258 a răspuns:

Un ghiozdan normal..Nu ai chiar asa multe carti si caiete in clasa a7a. Ghiozdanele cu roti sunt pentru copii mici.

| cdu92 a răspuns:

La ce strazi/trotuare avem noi in Romania, o sa stai cu el mai mult la vulcanizare decat la scoala.

| Caquis a răspuns:

Cumpara unul mic in care sa nu incapa foarte multe, astfel nu va fi greu... Daca ai prea multe carti poti lasa acasa si sa imprumuti de la un coleg.