| MaryyyyyyA a întrebat:

Hei TPU, am ochelari de vedere dar nu stiu cum sa ii port cum mandrie fara ca nimeni sa nu rada de mine?

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

E o tampenie sa crezi ca ochelarii de vedere te fac asa arati urat.
Dimpotriva.
Si spun asta avand ochelari de vedere.
Nu spun ca sunt fat frumos, dimpotriva, dar cand am cumparat ochelari am crezut ca o sa arat oribil.
A fost opusul, plus ca vad foarte bine.

Deci, o sa vezi bine, si o sa arati bine, plus ca o sa pari inteligent.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De multe ori fetele cu ochelari sunt mai sexy. Arata foarte bine ochelarii cu rame mari negre, iti dau un aer misterios si chiar sunt ceva baieti care au spus c prefera fetele cu ochelari. Deci n-ai de ce sa-ti faci probleme, cine o sa te placa, o sa te placa pentru ceea ce esti iar o pereche de ochelari n-o sa fie un obstacol.
O zi frumoasa!

| RainmakerX a răspuns:

Ana...cei care rad pentru asa ceva nu sunt decat niste prosti.

Si eu am ochelari de vedere, multa lume are, chiar nu este nimic ciudat sau de ras daca cineva are mici probleme cu vederea.

Probabil ca aceia care rad de tine sunt niste adolescenti vai de capul lor. Nu baga in seama ce spun astfel de persoane. De ce ti-ar pasa de ce spun ei?

| SetYourselfFree a răspuns:

Ce întrebare penibilă! Când te-ai dus să-ţi alegi ochelarii nu te-ai putut orienta spre a-ţi achiziţiona o pereche de ochelari care să te avantajeze? Oricum, nu ai nevoie de persoanele care râd de tine.Cine te place, te place aşa cum eşti!