| Fanu23 a întrebat:

Hei TPU, am si eu o problema.Is baiat si imi place sa-mi dau parul pe spate...problema este ca nu sta pe spate,parul meu este foarte moale si putin cam lung,pana la nas. dupa ce fac dus,imi usuc parul stand cu capul in jos ca sa-i dau volum si il dau in partea stanga pe spate si sta bine, cam 30 de minute, dupa isi pierde tot volumul si sta nasol..si vine in fata..si trebuie sa-l port in ochi,imi sta bine si asa,dar vreau sa am volum cand il dau pe spate,am incercat ceara cosmetica,nici un efect,am de gand sa incerc fixativ, alte propuneri pentru volum si sa stea cum vreau eu?

2 răspunsuri:
| Moƒo a răspuns:

Bro.
Sper sa iti fie de folos. https://www.youtube.com/watch?v=KlJgU3-RItM

| Fanu23 explică (pentru Moƒo):

Aproape..eu nu am parul asa.mi-e foarte greu sa-l facum cum la facut el din fion