| zitiala a întrebat:

Am un panou pe peretele din camera mea si mi-a mai ramas un loc liber pe el in care as vrea sa scrie ceva deosebit. Nu ceva proverbe, citate....sa fie ca 'un joc pe care sa il poti citi' happy

2 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Daca vrei aforisme si chestii moralizatoare cauta pe FB ca e plin de texte d-lea de meditatie asupra vietii de la mai marii invatati.
un exemplu:
"Cei ce castiga nu renunta niciodata/Cei ce renunta nu castiga niciodata"

| Futhakari a răspuns:

N-are rost sa te complici cu asa ceva ce rost ar avea te vei plictisi si apoi de altceva vei avea nevoie, eu ti-as recomanda un tablou ca un pazel din 4 sau 5 bucati sa fie, cu o floare sau cu natura si tablou sa fie pictat pe panza e super crede-ma.