| Yssy12 a întrebat:

As vrea sa ajung si eu macar la 45 de kg happy Am 1.55 si 50 de kg... deja am soldurile formate. ar putea " sa se faca la loc "? Am 12 ani. Fac sport dar degeaba... Help me si dau fundita ):

Răspuns Câştigător
| Damian_Maria_1999 a răspuns:

Soldurile sunt formate....deci nu le poti micsora, insa cel mai greu e sa dai grasimea de pe ele.Degeaba mergi la sala sau ce faci tu. daca cand vii de la sport pui la loc.Incearca sa tii o cura de slabire, adica fara dulciuri si paine, sucuri si altele....BAFTA!

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Pai daca vrei sa dai jos alea 5kg, nu faci sport 1 zi - 2, tragi tare. La fel si cu alimentatia, mananca numai ce e sarac in grasimi.

| alincik900 a răspuns:

Daca ai 12 ani si faci isport incearca sa maninci corect nu cred ca ar trebui sa incerci ceva diete.
http://alincik-md.blogspot.com/p/am-hotarit-sa-scriu-despre-cum-ma.html
http://alincik-md.blogspot.com/......ta-sa.html

| Damian_Maria_1999 a răspuns:

Si apropo.....arati mai bine daca ai talie.Ce vrei...sa fii un trunchi de copac?