| MuscaaTete a întrebat:

As vrea sa-mi fac un tatuaj si nu stiu unde. Ma gandeam ca pe gat sau pe mana...
Ceva idei de tatuaj dar si de loc unde sa-l fac. Funda big grin

6 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

ai putea in spatele gatului, adica pe ceafa sau la incheietura mainii
eu una mereu am vrut un cod de bare, stiu, ciudat

| MskDesign a răspuns:

Pe gat sa nu iti faci!
In rest cred ca tine de gusturi.

| iSwag a răspuns:

Eu nu mi-as face asa ceva. Gandeste ca o sa ajungi un/o batranel/batranica senila care isi ia pensia lunar si asteapta linisit/a moartea. O sa iti mai placa acel tatuaj?

| NH4OH a răspuns:

Bună.
Fă-ți ceva reprezentativ, ceva ce te reprezintă pe tine, cu care vrei să stai toată viața desenat pe corp.
Nu noi trebuie să alegem pentru tine.
Pe mână ar fi mai ideal, în gât e mai dureros.
Baftă.

| P3TR3 a răspuns:

Salut...cum au zis si altii, cel mai bine pentru tine este sa iti faci ceea ce iti place in locul unde iti place, dar tot legat de chestia asta, incearca sa nu iti faci intr-un loc foarte sensibil pentru ca sunt multe consecinte de obicei.
Referitor la ce sa iti tatuezi tu..nu am ce zice, ceva ce iti place : Numele iubitei, un chip al unei persoane dragi (Asta se face mai rar), ceva legat de Dumnezeu (Asta depinde de "cat de bine de intelegi cu EL" ) sau nu stiu. ceva legat de sportul preferat.
Bafta happy

| GaBiTzZUfan a răspuns:

Buna,cred ca cel mai bine ar fi sa ti-l faci pe brat sau pe spate (parerea mea) un scorpion, vultur ceva care sa te faca sa pari mai dur