| ILoveHandball a întrebat:

Hei TPU...azi-noapte am visat ca eram cu un baiat,eu si acel băiat abia daca ne salutam,totuși întrebarea mea este,daca visul semnifica ceva, am mai auzit alte persoane ca visurile se mai si indeplinesc

4 răspunsuri:
| Rauldor a răspuns:

Poate că visele se mai şi îndeplinesc, nimeni nu contestă asta, dar ai putea face diferenţa între vis şi realitate. Dacă spui că abia vă cunoaşteţi şi doar vă salutaţi cam cât la sută crezi că o relaţie cu el va fi posibilă în viitorul apropiat.Rămâne de văzut mai târziu, cu vis sau fără.

| Rahzy a răspuns:

Asa spui tu ca iti place de alt baiat, dar in subconstient ai o atractie pentru el si de asta l-ai visat. Dupa parerea mea e doar un vis, nu am auzit pe nimeni si nici mie nu mi s-a intamplat ca visele sa devina realitate.

| cosmina1998 a răspuns:

In subconstient iti dpresti foarte tare sa fii cu el si de aia il viseziwinking

| ILoveHandball explică (pentru cosmina1998):

Poate ca ai dreptate, dar eu sincera sa fiu daca nu il vad uit si ca mai exista laughing)..eu vreau sa fiu cu alt baiat, adică așa spun eu rolling on the floor