| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai mare dorinta a voastra, legata de aceasta vara?

Răspuns Câştigător
| Zedge a răspuns:

Sa-mi iau licenta la facultate si la fel de important sa gasesc fata alaturi de care sa-mi fac viitorul, daca mai exista fete adevarate cu intentii serioase, pana acum am ramas dezamagitsad

15 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

10 in bac... vreau sa cred ca a meritat munca!

| William a răspuns:

Sa nu se termine niciodata.

| AlexAleex a răspuns:

Sa nu o irosesc.

| RainmakerX a răspuns:

Sa nu o irosesc...

| Dariusuu a răspuns:

Să intru la facultate şi să mă îndrăgostesc. Nu mă pune să aleg o variantă pentru că nu am cum.

Asta vreau vara asta.Tu ce dorinţă ai timido?

| syd2 a răspuns:

Ca o persoană de pe TPU sau din viata reala sa se indragosteasca in mine. Sa invat mai multe piese de ale lui Ravel la pian.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Să treacă cât mai repede.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stii ce vreau eu? Vreau sa scriu carti motivationale despre increderea in sine, despre importanta ei si despre cum poate sa ne imbunatateasca viata! Am inceput sa citesc, vreau sa ma dezvolt permanent, sa am ce oferi! Am inceput chiar sa scriu..in felul meu.un fel de jurnal, dar in care pun suflet! De asemenea, vreau sa fac lumea mai sanatoasa, mai fericita! Prin propriul meu exemplu, vreau sa le arat cat de benefic este optimismul, increderea ca pot avea o viata minunata, ca pot avea greutatea pe care o doresc! Stiu ca pot sa-i ajut sa-si descopere increderea din ei insisi, vointa si motivatia! Vreau sa fac lumea un loc mai bun!

| L1feDRAIN a răspuns:

Sa se termine o data.

| L1feDRAIN a răspuns:

Sa... se...
: TERMINE O DATA.

| NegruAlb a răspuns:

Ca mare parte din răspunsurile de aici sa găsesc dragostea...saaaau daca nu, sa mă găsească ea pe mine happy...in rest sa nu fie o vara plictisitoare. Cam atat

| Vladii a răspuns:

As vrea sa nu o irosesc.Dar tot csgo joc laughing) #RoadToGlobal

| XXXray a răspuns:

Dorinta mea este sa boxez si sa fiu pregatit sa intru in ring.

| FataTimida a răspuns:

As vrea sa scap de timiditate in primul rand dar nu stiu cum o v-oi face si in al doilea rand sa am o vara de neuitat

| malina10 a răspuns:

Păi... cea mai mare dorință a mea legată de această vară este să renunț la dulciuri și să mai slăbesc câteva kilograme.