| QeenLiz a întrebat:

Ce cadou as putea sa îi fac prietenei mele? As vrea un cadou perfect și sa fie cel mult 100 lei. Sau ce ar fii mai potrivit bani sau haine pentru ca strânge bani pentru telefon dar vrea și cadou deci nu știu... confused țin sa menționez că are 14 ani, mulțumesc anticipat

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Un buchet de flori si o cutie de bomboane cu ciocolata.

| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Ar fi mult mai frumos daca i-ai cumpara un buchet de flori foarte frumos si o felicitare sau ceva pe care sa ii zici cat de mult o iubesti, e mult mai bine decat bani, amintirea asta ramane, banii se duc.
O viata frumoasa sa ai.
Peace!

| aura23acp a răspuns:

Fai ceva personalizat, gen un ceas cu poza ei, un tricou cu numele ei etc

| TeIubescde2ani a răspuns:

Pentru o fata, in general, atentia e mai importanta decat suma unui cadou.Cu un trandafi, o imbratisare si un "te iubesc" sincer, ai sa castigi mult mai mult admiratia.Cu restul banilor, o poti scoate in oras, la o pizza, o prajitura....Cu banii aia ii poti cumpara si un urs mare de plus..eu zic ca in felul asta isi va aminti mereu de tine... Tine minte: O fata normala, va aprecia intotdeauna, simplitatea, sinceritataa si iubirea si nu va tine cont de lucrurile materiale. Sper ca te-am ajutat.