| D3nis a întrebat:

Cine imi poate da un sfat ceva...Deci faza ii ca imi place de o fata, care si ea tine la mine foarte mult si cred ca ma place, numa ca are prieten...desi eu vorbesc cu ea prin mesaje foarte mult de o luna si in fiecare saptamana cand mergeam la un prieten si dadeam party ma sarutam cu ea, si venea la mine (fata nu e curva sau ceva de genu, e de nota 10) Si cand se certa cu prietenul ei tot timpu ii dadeam sfaturi si o impacam eu.Acuma intrebarea ii (cam egoista da nu imi pasa) cum sa fac sa vina la mine si sa isi dea seama ca ala nu ii pentru ea (pentru ca il cunosc si asa ii)?

2 răspunsuri:
| Futhakari a răspuns:

Nu stiu ce fel de party ai tu parte dar daca ai fi baiat destept las-o in pace sa asi vada de baiatu care si la ales cand se desparte de el poti actiona linistit. Cine stie ce figuri are fata aia si tu inca nu leai observat, nu desparti o relati, ati faci mai multe probleme tie dupa, si poate mai si norocu sa nu te vrea.

| TD2002 a răspuns:

Nu ar fi corect din partea ta sa ii desparti, totul ce se intimpla se intimpla spre bine! Si poate acel baiat e mai bun decit tine(te rog sa nu te superi) asteapta, timpul le face pe toate. Poate iti va iesi in cale o fata mult mai buna ca ea.