| BambiSd a întrebat:

Cum fac sa nu imi mai trimita Facebook mailuri cu cine mi. a dat like. uri sau comuri? Sau ce fac alti prieteni? E aiurea pentru ca primesc vreo 100 de mailuri zilnic si nu vreau sa imi mai umplu mailul cu tot felul de notificari ale prietenilor de pe Facebook. Aveti vreo idee?

1 răspuns:
| RalukBrown a răspuns:

Buna.
Te duci la "Home" -> "Account Settings" -> "Notification" -> "All Notification" si de aici selectezi/deselectezi ce ai dori sa-ti apara ca si notificare atat e-mail cat si pe Facebook.