| PupicAndreea a întrebat:

Cum se poate preveni monotnia intr-un cuplu la varsta adolescentei? Spre exemplu eu si prietenul meu facem aceleasi lucruri zilnic de ceva timp ( ne plimbam, vorbim ) si imi este frica sa nu intervina la un moment dat, ce am putea face sa o prevenim sau in cazul in care apare sa o indepartam? Dau funda. Scuzati categoria, dar este cea mai cautata happy

Răspuns Câştigător
| Mimzy a răspuns:

Pai,puteti sa gasiti ceva ce aveti in comun,de exemplu filme sau daca sunteti artisiti putetui face un art trade calumea!
Sau puteti merge la cinema, va puteti plimba cu rolele, va bateti cu faina(eu asta am facut cand voiam sa fac gogosi, a fost spontan si amuzant) XD
Puteti seara sa va uitati la filme horror, e super dragut cand te ia in brate la faze infricosatoare fiindca stie ca iti e teama ^_^
Sau puteti sa va plimbati prin oras si sa faceti selfie-uri geniale :3
Sper ca te-am ajutat! ^_^

2 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Sa va faceti surprize unul altuia, faceti o lista cu ce va place sa faceti, le scrieti pe biletele si extrageti activitatea pe care sa o faceti, iesiti cu grupul de prieteni.

| TheFucker a răspuns:

Puteti face mai multe lucruri: mergeti cu biciletele, iesiti in oras, mancati la o cafenea, gatiti impreuna niste fursecuri, jucati-va, uitati-va la un film.