| Wary_Forsaken_2001 a întrebat:

Hei TPU big grin, nu prea mai am ce face fiindca sunt in clasa a 8-a, am terminat materiile, am invatat tot pentru examene, si efectiv ma plictisesc, deci spuneti-mi si mie ce pot face pe un laptop Asus - Windows 10 - 64/32 bits - 4GB RAM - Nvidia GeForce 920 4GB - Intel 2 GB OpenGL 4.3 - Intel Core I5 2.7 GHz ( dap am doua placi video ), daca imi dati exemplu de jocuri excludeti urmatoarele pe care le-am jucat : F.E.A.R. 1/2/3, Alien Isolation, Amnesia : The Dark Descent / A Machine for Pigs, Geometry Dash, excludeti jocurile multiplayer ca LOL, Metin2, Transformice si daca imi dati exemplu de filme excludeti-le pe cele horror fiindca le-am cam vazut pe toate ( dap sunt un fan horror big grin )... Dau fundita big grin!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti sigur ca ai invatat tot?

| Wary_Forsaken_2001 explică (pentru darrio2007):

Mai, sunt olimpic la romana - mate - chimie, si am invatat tot! Daca am examenul nu inseamna ca trebuie sa stau 24 din 24 cu capul in carte, deci trebuie sa mai ma si relaxez si asta inseamna ca vreau un raspuns!

| LonelyLoner92 a răspuns (pentru Wary_Forsaken_2001):

Mergi in parc in aer liber o sa te relaxezi pe deplin.

| WaterDrop a răspuns:

Citeste o carte care nu are nici o legatura cu scoala, pe laptop.

| Overthelimit_Metin_2000 a răspuns:

Incearca noul server Metin2Anaconda si nu te vei plictisi deoarece:
1)Serverul este PVM-PVP cu rate de 800% la drop yang, itm si exp, iar fierarul (prietenul nostru cel de nadejde) are rate de reusita ca pe ooficial (pentru a da un strop de dificultate pe server)
2)Max lv 250, pct la status 105, fereastra cu toate bonusurile implementata (iti spune cat %ai hh pe tine, anti war/saman/sura...) max pv pe armuri este 8k.
3)Toate temnitele implementate, arme/armuri...+9 la magazin general si la negustorii
4)Toate itm de + le gasiti la Cetateanul turmentat, nu avem Lycan implementat deocamdata si se pot face P-uri la lv 70 fara nici un fel de stres!:)))
LINK DOWNLOAD:http://dl1.fzn.ro/download/MT2Anaconda.rar
LINK SITE INREGISTRARI:http://metin2anaconda.tk/
Oferim GM celor care ne ajuta la popularea serverului.
! VA ASTEPTAM IN NUMAR CAT MAI MARE!

| artmosfera a răspuns:

Citește. Citește. Citește orice. Ai învățat zici... Fă variante de examen. Poate în dezvolți un hobby. Chestii de genul, cum s-ar spune, pentru suflețelul tău.
Lucrează culegerea pentru EN de pe mateinfo.ro.
Te salut, tot a 8-a sunt și eu.

| CiobotaruIonut a răspuns:

Http://anylas.mtn2.ro server deschis pe 1.06. 2016 lvl maxim 250 : de inceput lvl 200 arma si armura +yang(date de gm vorbind in pm cu el) mai multe detalii la id messenger : yo_bajet_15@yahoo.com