| BitzaTha a întrebat:

ei bine eu sunt o fata foarte perversa, toti imi spun asta =]] Dar de curand am intalnit un baiat care este mai pervers ca mine si nu prea stiu cum sa ma comport cu el. Voi ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fiti perversi si gata

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Voi sunteți doi nebuni! Continuați...: ))

| SkyPilot a răspuns:

Depinde si ce vrei de la acel baiat. Cel mai bine este sa te comporti normal, asta functioneaza bine in majoritatea cazurilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti perversa...asea si? Se presupune ca ar trebui sa ma impresionezi?! Culca-te si tu cu el si gata. Poti sa incepi prin pe**ing si apoi sa treci la actul in sine...ce naiba sa faci altceva?