| Alexxanndru a întrebat:

Imi puteti da cateva sfaturi despre cum pot face parul asa? :D Funda :D

Poza : http://postimg.org/image/81enus593/

2 răspunsuri:
| Kenya a răspuns:

Il lasi putin sa creasca si te duci la salon cu poza si ii spui ca vrei sa te tunzi exact ca in poza. Eventual ii ceri cateva sfaturi. Eu cred ca se face cu feonul si cu o perie de aceea gen cilindru.

| Rallx a răspuns:

Heii. Mergi cu poza la un coafor, bineinteles, unul bine ales si te va face asa. Mai mult ca sigur ca iti va trebui si un fixativ pe viitor. Succes.