| TipaInNegru a întrebat:

Hei TPU inainte de pasti eu am fost la camin la sora mea si m-am imprietenit cu multa lume si cu un student cu care tin si acuma legatura si ne intelegem foarte bine. Ei bine intr-o seara cand sora ea a plecat in club eu am mers la liga studetilor cu o coleg de camin de surori mele si pe la 10 l-am chemat pe el sa vin sa ma ia ca ma plictisesc ei bine el a venit pe ploaie si vrig si m-a luat si am vorbit cu sorame si am stabilit sa raman cu el pana vin ea.Noi la un momendat ne-am plictisit si am zis sa jucam adevar si provocare iar la un momendat el m-a pus sa-l sarut ei bine el stia ca mie imi cam place de el si na... Dac m-am pupat cu el insemna ca sunt tarfa. Va rog fara chesti de genu ca el e periculos pentru il cunosc foarte bine si nu e genu de ala ajutati-ma ori ce sfat e bine primit! Funda

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Pentru ca te-ai sarutat nu inseamna ca trebuie sa gandesti urat despre tine. Problema este ce vei face de acum incolo, daca relatia va evolua, daca merita relatia si asa mai departe.

1 răspuns:
| AliMiha a răspuns:

Sarutul e ceva frumos, nu merita sa te gandesti la ceea ce ai intrebat tu. Ai grija ce se poate intampla pe viitor in ceea ce va priveste