| diana478 a întrebat:

întrebarea asta e mai mult pentru fete:nu înţeleg care e diferenţa dintre un sutien de fima şi unul normal. lămuriţi-mă şi o mine ca rog.

Răspuns Câştigător
| relax3 a răspuns:

Sutienii de firma de obicei iti da mai multe prioritati. Uite care e plusul la un sutien de firma
+Sunt mai comozi
+Dau o forma corect si mai frumoasa sinilor
+Sustin sinii mult mai bine decit cei obisnuiti
+Buretele din sutien e unul mult mai sensibil
+Cind il porti aproape ca nici nu il simti
Eu iti spun din propria experienta.Ai face mai bine sa-ti eu unul de firma sau ortopedic caci astfel o sa ai bustul sanatos!

| Biiskrem a răspuns (pentru relax3):

De curiozitate: pe tine nu te zgârie creierul când citești ce ai scris?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La fel ca la orice alta piese de imbracaminte diferenta consta in pret si calitate materialului

| TheFucker a răspuns:

Cele de frima de ex: Jolidon, dispun de materiale mai bune. Au materialul mai sensibil, sustin mai bine sanii si sunt mai comode sutienele de firma. Nu sunt scumpe, si chiar si sutienul cu push-up e comod!

| Infinity098 a răspuns:

Cel de firma, este de la un anumit brand cunoscut gen Jolidon, si dispune de materiale mai bune si mai scumpe si de specialisti care pot realiza cupele perfecte si modelul sutienului.In schimb, cele normale difera intre ele, pot la 10 lei, care sa nu fie bune de nimic, sa le iasa sarma, o cupa sa fie mai mica ca alta, dar pot fi si la 30 de lei si sa aiba o forma super, dar materialul nasol s.a.m.d. Asta este diferenta dintre cele doua : materialul, forma, aspectul, si specialistii care se ocupa de asta.