| IamBillieJeanAbeautyQueen96 a întrebat:

ma numesc Damaris. happy ce nickname-uri poate avea acest nume?big grin in afara de Damy, Dama, Dam (le urasc rolling eyes ) devil- Funda&voturi pentru cele mai faine nickname-uri! va pup!

7 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Ai un nume superb. Multi si-ar dori sa-l aiba. Nu vad de ce ti-ai pune o porecla.

Dar totusi, fie:

Damis
Marix
Damix
Damarix
Darius
Daria
Damary
Amarys
Amary
Amarya
Dary
Daris

| αℓє a răspuns:

Hey!
Damarix.
Marix.
Demaris.
Demarix

| KaRa23S a răspuns:

Ary, aris zau ca nu'mi vine big grin

| AlexandraSmiley a răspuns:

Buna!happyDemy,Dd,Daria,& nu mai stiu:d

| LADYBi2a a răspuns:

Si eu am o prietena pe care o cheama Damaris! big grin Toti ii spunem " Dari". si suna bine!

| MissDelevingne a răspuns:

Damaryz asat nu ai spus ca-l urasti...

| Katy_8817 a răspuns:

Ai un nume atat de frumoslove struck, nu l-as schimba pentru nimic, cu atat mai putin pentru un nickname