| Userfkingname a întrebat:

maine ma duc sa ma operez de panaritiu...doare rau?laughing tin sa mentionez ca nu este intr-o stare foarte grava si ca ma duc la o doctora buna din cate am inteles.Adica verisoara mea s-a dus si ea la un alt chirurg si chiar daca a anesteziat-o a simtit tot...Nu stiu ce sa zic laughing doare rau dupa?big grin

3 răspunsuri:
| Xnx_Anto_1989 a răspuns:

Pai te anesteziaza taie ungia jos toata unghia iar dupa schobeste carnea in interior e o durere groaznica dar daca te anesteziaza si iti da calmantele necesare e ca o gadalitura

| Userfkingname explică (pentru Xnx_Anto_1989):

A zis ca nu-mi taie unghia. Doar ma curatahappy si logic ca ma anesteziaza, daca imi da calmante nu stiu.

| Xnx_Anto_1989 a răspuns:

Panaritium e o ciudata intr-un fel pentru ca are infectia cu radacina si credenma iti tate unghia daca nu ttiar taiao ar fi ca si cum ai curata o toaleta cu capacul inchis