| Dariana1999 a întrebat:

O sa va spun o poveste lunga de dragost si va rog sa cititi tot. Eu de cand m-am nascut si pana la 2 ani am stat la oras cu sora mai mare si parintii. Parintii meis-au despartit euam fost adusa la bunicila sat cusora iar mama in Italia(de tata nu stiu nimic). ok. acolo langa mine aproape era ofam.cu 2 copii; un baiatsiofata. eu2 anifata aia 1 an iar baiatul 3 ani. timpul a trecut si am crescut. avem can 5 anisiiliubeampe baiatiar fata siacum imi e cea mai buna prietena.baiatul nu ma placea dareu dadaca amvazut ca nu ma place practic misa stins,, flacara iubirii. ok. aveam 10aniel11 sieram cie maibuniprieteni nimic maimult si eu nusimteam nimic deosebit pentru. el. aminceput dupa sa-lplac iarsitot maitare.intr-ozistand noivb. imi povestea cum e in a5-a ca na eunu stiam ca eu eram in a 4-a. ok.am term. de vb. si ne-am dus fiecare acasa.pe facebook, tot in ziua aia el m-a intrebat daca plac pe cineva iar euam zis ca da. el ma intrebatpe cine si eu am zis ca pe el. el mi-a zis ca siu el ma place. am iesit de pe fb si am iesit putin in drum sa ma mai gandesc sipe afara gandesc maibine. si stau eu asa in cotuna cand ilvad la cam200de m pe el ca vine spre mine. eurusinata am fugit. pe fb mi-a scris ca vai ca de ce fug de elca el ma iubeste si blablabla.am mai trecut1ansi euaveam11 el 12 si timp de 6 luni vb pe fb si da ca cei mai buni prieteni insa el considera ca avem o relatie(na 2 copii). darneam certat si nu am maivb de loc. eram cu sora lui cea mai bine prietena a mea la ea si i-am spus sa se duca la fratesu si sa-l intrebe daca ma mai iubeste si ea mi-a zis ca da.de atunci nuam mai vb.si a trecut timpul adica inca un an si ajungem in prezent eu12 ani el 13ani. eu sunt o fata foarte dura darsocialiar el mai mult dur, si ne cunoastemdestul de bine.dar elnu stie ceva. sunt extrem de tiida si nu stiucum sa arat cuiva cat de mult il iubesc. acum mi-a transmis prim sora luica daca vreau sa fim impreuna darfara ca alcineneva sa stie iareu nu am raspuns. acum nu stiudar cred ca el nu prea ma mai iubeste... stie cuniva cum sa-lfac sa se aprepie de mine si sa-i reaprin flacara iubiri? darFunda si scuze pentru multele graseli de ortografie dar nu imi mai prea merge space de la tastatura.happy

1 răspuns:
| Mudalala a răspuns:

Vorbeste cu el ...inceraca sa vorbesti cu el chiar daca iti este rusine! Succese :**