| Cristinaaa57 a întrebat:

Hei tpu.sa zicem ca intr-un cuplu fata ii pune tot pe tava baiatului,isi pune sufletul pe tava,face tot posibilu sa fie bine, isi da orgoliul la o parte etc si la un moment dat baiatul o paraseste asa...credeti ca o sa-i para rau si peste ceva timp o sa-si dea seama ca a gresit?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Mai exista acel gen de fete?
Probabil ca mai exista dar sunt pe mainile baietilor gresiti.

Acum sa-ti raspund la intrebare.
Cel mai adesea baietii la care faci tu referire nu stiu sa aprecieze ceea ce au, nu sunt atasati de ele, ei percep totul ca pe o aventura.
Iar daca el alege sa te paraseasca, nu cred ca va avea vreo remuscare ulterior.

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Unii invata din greseli. Altii nu, deoarece sunt incapabili sa judece rational. Totul depinde de caracter si de capacitatea de a analiza rational.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ce frumos...
Si nu, nu cred ca o sa regrete. Pentru ca a fost prost si asa o sa ramana daca a facut asta.

| WaterDrop a răspuns:

Daca dupa ce te-a parasit si a vazut ca nu este capabil sa`si gaseasca alta fata care sa-l placa asa cum este, atunci se va intoarce la tine din lipsa de alte optiuni.Nu se va intoarce niciodata doar din simplul fapt ca`i pare rau sau ca a gresit, asta in situatia pe care o descrii tu pentru ca i`ai oferit deja totul si asta nu a fost indeajuns pentru el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de baiat, unii intre timp regreta si isi dau seama de greseala facuta si incearca din rasputeri sa o indrepte, sa se indrepte, unii insa Niciodata nu vor regreta ceva, sunt fie prea inchisi la minte fie prea narcisisti, orgoliosi.

| Kis_Iuliana_1983 a răspuns:

Mai devreme sau mai tarziu ar trebui ca cel care a gresit sa-si dea seama. In ceea ce priveste parerea de rau, asta difera de la om la om. Cine este insensibil la toate actiunile frumoase care se fac pentru el, s-ar putea sa fie indiferent si sa nu simta parerea de rau. Iar daca ea face totul si el nimic, dezechilibrul asta trebuie sa-i dea de gandit ei inainte ca el sa o lase si sa plece!

| YuLyYulyana a răspuns:

Eu nu cred ca o sa se mai intoarca, dar totusi daca o va face ori o va face deoarece isi va da seama ca a gresit si ca te iubeste, ori, nu va avea alte optiuni si se va intoarce daoar pentru ca stie ca ii vei oferi totul pe tava