| ღღIonikaaaღ a întrebat:

Sunt impreuna cu un Romm el are 15 ani eu 13. Noi suntem impreuna de 11 luni dar ne vedem numai de Craciun si toata vara ptc eu invat in alta tara, el spune ca ma astepta, pana acum nu ma inselat cu nimeni.
Dar gura lumii spune ca ba isi bate joc de tn ba te iubeste...
Cum aflu daca isi bate joc de mine sau ma iubeste cu adevarat? :3 Funda :*

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Intreaba-l direct sa-ti spuna adevarul, sa nu te incurce degeaba! Vezi ca ei se casatoresc repede si au pretentia la zestre mare!