| AnaMariaBUBU a întrebat:

Hei tpu.Va rog ajuta ti ma,am vazut pe net la fete care isi faceau buzele mari cu dopuri, pahare, etc.Si mi-am facut si eu cu dopul de la cocolino si mi s a facut in jurul buzelor nu stiu ce toata sunt invinetita acolo. Maine incepe scoala ce sa fac sa mi treaca pana maine? ...Si imi va mai trece? pfai

Răspuns Câştigător
| SergiuBoss11 a răspuns:

Iti trecewinking.am vazut la televizor un reportaj in care nu era recomandata chestia asta din cauza iritatilor care pot aparea in jurul buzelor, dar stai linistita, sunt doar efecte secundare, se vindeca

| AnaMariaBUBU explică (pentru SergiuBoss11):

In cat timp? o.o

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru AnaMariaBUBU):

Pai nu a specificat in cat timp, dar stai linistita si nu mai fa chestia asta niciodatawinking. esti mai frumoasa cu buzele mai micute

| AnaMariaBUBU explică (pentru SergiuBoss11):

Ce creme ar trebui sa folosesc?

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru AnaMariaBUBU):

Da cu fond de ten sau ceva ca sa maschezi vanataia

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnaMariaBUBU):

Vezi ca nu ai invatat nimic din experienta asta? Daca o sa te apuci acum sa te dai cu nu stiu ce creme pe care ti le spune cineva de pe net poate o sa fie chiar mai rau decat acum. Ar trebui sa te duci la un medic ori la farmacie.

8 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Prosteste netul lumea...de ce sa incerci sa te deformezi? Ai vazut tu pe cineva sa zica o vorba buna de ratustele injectate in botic, care cred ca arata bine? E dezgustator! Pastreaza-te cat mai naturala posibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte sa te apuci sa faci experimente, era mai bine sa citesti despre ce e vorba si care pot fi urmarile.
Poate sa dureze si cateva zile pana iti trece, dar poate ai noroc si iti trece pana maine. Acum depinde cat de vinete si umflate sunt.

| AnaMariaBUBU explică (pentru anonim_4396):

Nu este o crema ceva cu care ma pot da?