| Si_Atat_Rocsy_1990 a întrebat:

Hei TPU vreau sa imi fac tenisii mai interesanti,vreau sa iasa in evidenta, sa aiba ceva special. Imi puteti da niste sfaturi, dau fuda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Luiza_Lori_1995 a răspuns:

Iti poti lua sireturi de culori diferite (daca nu vrei sa fie prea extravagant ), sau iti poti cumpara culori acrilice ( gasesti cam la orice magazin specializat pentru arta/desen ) si ti.i poti picta. Ramane la alegerea/imaginatia ta. happy

P.S.: Culorile acrilice nu se duc cu apa sau altceva, deci tenesii iti vor ramane asa chiar daca ii speli big grin

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Mazgaleste-i, deseneaza ceva pe ei. Un organ genital masculin poate, ar sari in ochi la toata lumea.

| IDede a răspuns:

Poti cauta idei DIY pe google si poti sa alegi de acolo care iti place mai mult.

| BogdanDediu a răspuns:

Ai putea sa iti pui niste actipilde sau sa iti cumperi o pereche de tenisi cu o culoare foarte deschisa sau la tenisi depinde ce culoare ai le schimbi snururile ii mai desenezi si tu si o sa arate super!