Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2821165intrebari
Ultimele intrebari
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
21 Dec
SATI 294.255AFISARI
142.526VIZITE
125.065V. UNICI
5 Decembrie 2011
XOXO_8633 intreaba:

Hei TPU, vreau si eu niste statusuri faine.nu conteaza categoria...plz(cat mai multe):*

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    5 Decembrie 2011 20:24
    Alecsa01 a răspuns:

SHI imi pare rau de tot ce s-a intamplat sti bine.cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine!

Ce` dracu` vrei` ? Ce` nU` t`e claRr` ? Ai` crEzutt `că `stĂ` 0 `viatSsĂ` da` n`a tRecuTt` un` aNn `. ;-j

→ Nu ma schimb pT`. nimeni, e`h muLt prea greu. Nu renunts la nimic. IubeSc ce e aL meu [!] ←

0k`.tai`0, pleaca`, cara`te, dispari`, zb0ri`, sterge`0, calc`0, evap0ra`te, m0ri` , da`tsi f0c` fa`te scrum`, arzi `in` cul0ri`, ca-mi dai` fi0ri` ;x

Desi trebuia s`aleg.eu cred c`am ales corect.mi-am bagat pe**a`n vorbe . si totu` era perfect .Gresit sau negresit . Nu ma intorc . Promitt !

Chiar` daca` fac `muLte` pr0stii` . si` spun` muLte ` p0rcarii `sa `stii `. tot `ce` e` mai` bun` in` sufLetuL` meu` . Se` leaga` de` tine` ;x

Pe dracU` măă !` Acum s`a schimbatH` , şii ştiu` ca atSi vine sa spui : >> Tu` nu ai f0st asHea ncici0dath` < <

Fenteaza` obstacolele`, si-arde`o incet`.Ca graba strica orice efect`.

P0i` vezi` bhăă` ca` esti` pr0st `? Atat` de` pr0st` cum` n`ai mai` f0st` ;-j

● cαη∂ `νєι` ƒι` яαηιт` ιтι` να` ∂α` αяιρι` ѕα` zвθяι` ;] ... ƒαяα` ѕα` cєαяα` ηιмιc` ѕcнιмв` θ` να` ƒαcє` ∂є` ηєηυмαяαтє` θяι`! ;x ● .

• Îtι` α∂υcι` αмιηтє` ∂є` αcєℓ` мθмєηт` . θ` ρθνєѕтє` ѕιмρℓα`, ƒαяα` нαρρу-єη∂` ;-j •

• Sυηтєţι` тσţι` σ ` αρă ` şι`υη ρăмâηт` тяαşι` ℓα` ιη∂ιgσ ` ! ;-j •

Da` , stiu` cum` se` spune`. eram` d0ar` 2` c0pii`. si` destinu`l schimba` lacrimi`. zi` de` zi`! ;-j

Destine` schimbate` ciudat` intersectate`!;x

Imi` dai` visele`. imi` dai` dragostea`. imi `iei` mintile`. d0ar` Tu` te` j0ci` cu` inima`! >;pe

♥ Visam` cu` ochii` deschisi`, trăiam` fără` griji`, prinsi` de` vraja` c0pilariei`, nu` puteam` fi` tristi`.;x

Au` f0st` m0mente`n care` nu`mi mai` d0ream` nimic` ! Cazusem` si` simtseam` ca` nu` mai` pot` sa` ma` ridic`, da` pot` sa` trec` peste`...

• 4 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 5 Decembrie 2011 20:25
    blueangel99 a răspuns:
    Oh all I ever wanted, was to see you smiling

-Un zambet si indiferenta pot ascunde multe raspunsuri si sentimente.

-Dar orice ar fi n`am sa te las`! Stiu ca astepti sa fac eu primul pas. Imi zambesti cand te privesc si stii ca ma faci sa te doresc.

-As fi renuntat la tot pentru tine! Tu ai renuntat la tot, dar si la mine.

-Am invatat sa iubesc un prost

-Vorbeşte mult, e stresantă, râde întruna şi fără motiv. Prin felul ei de a fi te face sa o adori.

-I am not single, I'm romantically challenged.

-O privire a fost de ajuns ca sa te simt ca ma inseli.Asa cum in privirea ta se vede clar ca disperi.

-Ma-ntreb: te-a durut? Sau poate acum ti-e mai bine?

-Esti mereu pe langa si cred ca n-are rost sa te mai astept.Te maturizezi prea greu...si stii ca nu sunt ma'ta sa te iert mereu!

-Iubitu' meu se respecta.are langa el blonda perfecta(daca esti blonda)

-Nu te vreau` in viata mea. ai avut sansa ta.De ajuns cu bla bla bla!

-Iti mai zboara pe la urechi un "buna,stii, ne-ar sta bine impreuna'', da` tu te pierzi din ce in ce mai mult prin lumea asta nebuna

--Cand vine vorba de el, sunt o persoana egoista:X

-Esti doar un tanar actor plin de talente,excelezi la capitolul lipsa de sentimente.

-O vezi cum pleacă, cu ochii goi. Eşti prea mândru sa o opreşti. Crezând ca vine inapoi.

-Cand iti intorci privirea spre el, te luminezi de bucurie!

- Si totusi esti chiar tu, cel care imi reda zambetul; x

-I'm not addicted? I'm just affraid of that voice says: "goodbye! "

-Do you feel my love for you, makes you happy sets you free?; x

--Au fost si certuri si nu pot minti.Dar supararea nu tinea mai mult de o zi.

- Ramai aici.nu ma intreba ce simt

-Am sa incerc,dar nu stiu cum sa iti spun ca am nevoie de tine

- Cat e de mica, te innebuneste, se joaca cu tine, dar nu se indragosteste!

--Mi`e dor sa te privesc fara sa spun nimic. Mi`e dor sa numar secundele un pic cate`un pic.

--Mai stii? Iti placea sa o vezi razand.Ea tot cu zambetul a ramas,tu tot...
  • 5 Decembrie 2011 20:25
    Alecsa01 a răspuns:
    SHI imi pare rau de tot ce s-a intamplat sti bine.cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine!

Ce` dracu` vrei` ? Ce` nU` t`e claRr` ? Ai` crEzutt `că `stĂ` 0 `viatSsĂ` da` n`a tRecuTt` un` aNn `. ;-j

→ Nu ma schimb pT`. nimeni, e`h muLt prea greu. Nu renunts la nimic. IubeSc ce e aL meu [!] ←

0k`.tai`0, pleaca`, cara`te, dispari`, zb0ri`, sterge`0, calc`0, evap0ra`te, m0ri` , da`tsi f0c` fa`te scrum`, arzi `in` cul0ri`, ca-mi dai` fi0ri` ;x

Desi trebuia s`aleg.eu cred c`am ales corect.mi-am bagat pe**a`n vorbe . si totu` era perfect .Gresit sau negresit . Nu ma intorc . Promitt !

Chiar` daca` fac `muLte` pr0stii` . si` spun` muLte ` p0rcarii `sa `stii `. tot `ce` e` mai` bun` in` sufLetuL` meu` . Se` leaga` de` tine` ;x

Pe dracU` măă !` Acum s`a schimbatH` , şii ştiu` ca atSi vine sa spui : >> Tu` nu ai f0st asHea ncici0dath` < <

P0i` vezi` bhăă` ca` esti` pr0st `? Atat` de` pr0st` cum` n`ai mai` f0st` ;-j

● cαη∂ `νєι` ƒι` яαηιт` ιтι` να` ∂α` αяιρι` ѕα` zвθяι` ;] ... ƒαяα` ѕα` cєαяα` ηιмιc` ѕcнιмв` θ` να` ƒαcє` ∂є` ηєηυмαяαтє` θяι`! ;x ● .

• Îtι` α∂υcι` αмιηтє` ∂є` αcєℓ` мθмєηт` . θ` ρθνєѕтє` ѕιмρℓα`, ƒαяα` нαρρу-єη∂` ;-j •

• Sυηтєţι` тσţι` σ ` αρă ` şι`υη ρăмâηт` тяαşι` ℓα` ιη∂ιgσ ` ! ;-j •

Da` , stiu` cum` se` spune`. eram` d0ar` 2` c0pii`. si` destinu`l schimba` lacrimi`. zi` de` zi`! ;-j

Destine` schimbate` ciudat` intersectate`!;x

Imi` dai` visele`. imi` dai` dragostea`. imi `iei` mintile`. d0ar` Tu` te` j0ci` cu` inima`! >;pe

♥ Visam` cu` ochii` deschisi`, trăiam` fără` griji`, prinsi` de` vraja` c0pilariei`, nu` puteam` fi` tristi`.;x

Au` f0st` m0mente`n care` nu`mi mai` d0ream` nimic` ! Cazusem` si` simtseam` ca` nu` mai` pot` sa` ma` ridic`, da` pot` sa` trec` peste` t0ate` ! ;]

Uita` tot` ce`ai pierdut`, tot` ce`ai vrut`, tot` ce` n`ai...
  • 5 Decembrie 2011 20:31
    deiutza14 a răspuns:
    Lumea se sfarseste. Uita`te in jur. Nu mai exista dragOste. Ci doar bestii in calduri; x •
    Senzatia e unica`:X` Doza de risc e mica`:X` Viciul meu implica doar placere`:X`Si dependenta psihică
    Pe viitOr învaţă, nu doar tu eşti impOrtant în viaţă. Câteva vOrbe sunt de căcat, niciO minciună nu te face mai bărbat
    Momentele sunt clare si fumul de tigara si sticlele de alcool nu sunt o scapare...lasa` gandurile sinucigase ce le ai si hai sa gasim o solutie`...de ce mai stai?
    N-are sens sa-ti fie frica.Nu dureaza mai mult de o clipa.Si-o sa treaca asa cum trec toate.O sa vina alta zi dupa noapte
    Să nu`ti treacă prin gând că mă poti avea la degetu` mic. :*Să moară măta de nu stiu prea bine să profit! ^^
    Zambeste mereu chiar daca ti-e greu! Chiar daca te doare, zambeste si fi tare!
    )"Fii falsă. Trişează des. Să fii sigură că vei câştiga un joc pervers. Lumea joacă doar p interes
    Ca doi copii`batting eyelashesEi se mai certau`. Si ca doi copiii` tot ei se impacau` :X.
    Aud cum plangi cum tipi cum spargi cum cazi te ridici te lovesti te ranesti te gandesti.te vad. innebunestilaughing
    BaIeTzIlor Le PlAc BlOnDeLe.Dar Iubesc BrUnEtElE
    Am ramas aceeasi eu si spun Sunt capabila de orce acum Am un avantaj in fata voastra Concurati cu mine nu imi pasa!

• 5 Decembrie 2011 20:44
    deiutza14 a răspuns:
    Stiu ca sunt cool stiu ca sunt vrumoasa! alte dume mai ai? cand ai terminat sa-mi dai un beep! te pup **** ****!:*
    cine vrea bomboane dulcibatting eyelashesuite asea te seduc:Xbuburuza care zboara si care te baga-n boala:X
    cand alti te cred fericita si u crezi ca nu-i esti iate dupa iei!:X
    suntem oaneni care nu mai vor sa stie,cum sa mai fie copiisad, si care se bat cu viata sti, ca visele-s vii:X
    poate ca in tot deauna am fo prea buna...dar acum imi permit sa te *** in gura
    felul ei dea fi ...atat de diferitasmug...te-a facut sa o placi:X eraca chiar deosebita:*
    it arunc o privire... vrajeala cica "IUBIRE"laughing
    TINEMA DE MANAlove strucklove struck CA EU TE TIN DE FRAERlove strucklaughing0
    sper sati placa nu pot sa iti pun mai multe da daca vrei baga idiu meu in lista si iti dau mai multe ca am 700 si ceva de statusuri : andreea_97_2010
    papa