| anonim_4396 a întrebat:

Hei, vreau sa mi comanda de pe h&m un pulover, dar eu sunt intre S si M si nu ce sa aleg ca am auzit ca marimile de pe hm sunt dubioaselaughing. Voi ce ziceti? Tin sa precizez ca e un pulover gros.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Ia-ti S. Ploverele si asa sunt largute din felul in care sunt concepute. De aia e bine sa-ti iei de obicei o marime chiar mai mica decat a ta generala.
Acum depinde si cum vrei sa-ti vina ploverul.

| AndreeaCr a răspuns:

Buna! Eu comand foarte des de pe H&M si imi iau mereu S, marimile sunt mai mari la ei.Si eu sunt tot intre S si M.

| BiancaT17 a răspuns:

Ia-ti M zic...E mai bine sa fie mai largut decat prea stramt poate.

| Iuras_Carina_1977 a răspuns:

Poti sa iti comanzi liniștita S! De-obicei îmi cumpăr haine de acolo, si mărimile nu sunt dubioase, S port si eu si nu mi-am luat nici o haina mai mare de S Numa la cămăși

| anonim_4396 explică (pentru Iuras_Carina_1977):

Am spus ca sunt intre S si M(la ghidul de marimi de pe site) si nu vreau sa mi iau S sa mi fie prea mic sau M prea marelaughing. Am haine si M si S cam la fel.