| Iulian_Geani_1998 a întrebat:

Hei vreau si eu provocari dar sa fie prin oras.Ps: Dau funda celor mai bune

Răspuns Câştigător
| FaraNume08 a răspuns:

Sa iti desenezi mustata cu marker, sa ii dedici o dedicatie de dragoste unei straine de pe strada, sa strigi tare ''mi-am sarutat pisica'' rolling on the floor, sa te filmezi cum mananci sarmale laughing) laughing...

| Iulian_Geani_1998 explică (pentru FaraNume08):

Hehe uite link-ul de la canalu meu de youtube daca vrei sa ma vezi cum fac provocare vineri pun toate provocarile : https://www.youtube.com/channel/UCJz4RKWiMKThIbbw0lLBBWw

| FaraNume08 a răspuns (pentru Iulian_Geani_1998):

Ok laughing big grin

4 răspunsuri:
| Innsbruck a răspuns:

-fa pe mortul pe trecerea de pietoni sau oriunde altundeva
-intrebi oamenii diferite prostii
-incepi sa cand singur pe o banca tare
te poti inspira de la Mircea Bravo sau Tequila

| ANONIMUS251 a răspuns:

Buna eu te-as sfatui sa intrebi o straina daca vrea sa fie prietena ta sau daca vrea sa faceti sex sau sa ceri numarul de telefon unei batrane si sa ii spui ca o iubesti sau sa faci o pancarta cu dau saruturi gratis si sa astepti in parc sau pe strada sau ai putea sa te duci la un vecin si sa ii spui ca ai vrea sa iti spuna unde stai ca te-ai ratacit

Daca faci video blog vreau si eu numele canalului in privat

sper ca ti-am fost de ajutor