| Smileeveryday98 a întrebat:

Heii'! Am 48 kg, si 1, 67. As vrea sa mai cresc 3-4 cm intr-o luna. M-am apucat si de exercitii http://fit4sport.wordpress.com/cum-sa-cresti/exercitii-c restere/. Credeti ca va avea rezultate? Multumesc, funda!

Răspuns Câştigător
| alphie a răspuns:

Hi! Interesat linkul, daca ai 16 ani sigur o sa aiba rezultat, trebuie si alimentatie mai bogata in vitamine, calciu. Dar nu stiu daca reusesti sa cresti 3-4 cm intr-o luna, depinde si de organismul tau. Bafta!

1 răspuns:
| NUAMR a răspuns:

Ai 1,67 iar asta e destul de mult deci nu cred ca ar trebui sa te stresezi asa de mult, dar insa daca pui destul efort si chiar iti doresti sa te inalti mai mult atunci cred ca poti!