| pisi97 a întrebat:

Heii, am fost la o petrecere si un baiat(care il cunosc) era beat si a spus ca ma iubeste si ne-am sarutat. Ma place?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta. Baietii numai la betie spun adevarul

| Satango a răspuns:

Probabil din cauza beţiei a văzut o altă persoană în tine. Încearcă să-ţi dai seama de asta atunci când e treaz.

| Ancient a răspuns:

Ţi-ai răspuns singură la întrebare, era beat.
Cel mai probabil voia să se culce cu tine. Nu, nu te place. Cred că nici nu realiza cine eşti.

| Ioana123456798 a răspuns:

Cat de tare era beat? Daca nu era PREA beat probabil ca zicea adevarul(stii tu la ce ma refer, baietii sunt prosti) dar daca era FOARTE beat probabil ca nici nu stia cine esti. Mai bine ai grija cu cine te saruti. Primul sarut ar fi trebuit sa fie unul din dragoste, nu din betie.