| IoanaAmalia3 a întrebat:

Heii happy E un baiat in clasa care ma place, toata lumea stie asta.I-a zis si prietenului lui cel mai bun.Si eu il plac, nimeni nu stie.Ce trebuie sa fac?

9 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Dacă tu îl placi şi el te place, de ce ne întrebi ce trebuie să faci? Este evident!

| AlleSss a răspuns:

Bună! Încearcă să vorbeşti cu el mai mult, aşa va prinde curaj, din moment ce veţi deveni prieteni. Pe parcurs, probabil îţi va spune că te place

| AirănMeidăn a răspuns:

Doamne, nu, nu fa ce ti-a zis BubbleGum. Mai degraba nu faci nimic. E mai in regula asa. Daca te duci la el si ii sari in brate va fi prea evident si banal. Mai degraba fa niste gesturi subtile, fa-i cu ochiul si zi "mrrr" cand treci pe langa el, eventual ciupeste-l. Nununu sa nu faci asta, in regula?

| OmulDeStiinta1986 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Sa il ciupeasca de fund nu? big grin

| AirănMeidăn a răspuns (pentru OmulDeStiinta1986):

Exact, vezi că ştii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai si tu cu el in banca, na nu stiu...foloseste si tu tot felul te mici provocari si vezi daca iti raspunde.De exemplu mai dai cate un ghiont sau chestii de genu asta.Incearca sa il cuceresti treptat prin mici contacte din astea fizice. De fapt, ce stiu eu.Nu fa nimic din ce ti-am spus.

| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Mai intai faci incat sa vorbesti mai mult cu el. in clasa sau prin internet. si apoi dupa ceva timp il inviti la un suc.

| BubbleGummm15 a răspuns:

Aww...asta e chiar dragut..pai uite: te duci la el si il iei de mana sau sa il iei in brate..si cred ca isi va da seama. vorbiti mult intre voi..iesiti pe afara si daca nu esti sigura ca isi va da seama ...incearca cu putin curaj sa ii zici :* bafta:*