| Casianacasy a întrebat:

Heii lume, Ce mesaj as putea să'i trimit idolului meu? Dau fundă
P.S fără jigniri

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Idol, ființă adorată, sau lucru care reprezintă obiectul unui cult sau al unei mari iubiri. Reprezentare antropomorfă a unei divinități păgâne, zeu, chip, figură, statuie reprezentând o asemenea divinitate și constituind, în religiile politeiste, obiecte de cult religios.
Sursa: Wiki

Tu la ce fel de idol te referi?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa iti trimita si tie 1 mil de $

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar cum dai de el?
Eh...
Ai putea sa ii spui ce anume iti place tie in viata asta.

| WaterDrop a răspuns:

Dumnezeu este un idol, insa nu prea isi citeste mesajele, probabil are casuta de email plina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai..ai putea sa ii scrii cat de mult il admiri, ca il iubesti sau il adori si sa aprofundezi ceea ce ii vei scrie. Daca te referi la o persoana!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e logic ca trebuie sa i spui de ce e idolul tau? Adica ii spui de ce il admiri.
Eu prefer sa apreciez o persoana pentru calitatile pe care le are, nu sa o fac idolul meu.E o diferenta.

| UzOm a răspuns:

Daca-i Nicolae Guta, i-ai putea spune sa se apuce de muzica electronica. Daca-i Rockefeller i-ai putea cere 1 mld de coco. Bafta!