| Bogdan327Dan a întrebat:

Pentru fete. Ce parere aveti de baietii timizi si cuminti. Prin timid nu ma refer la genu' de baiat care are nevoie de cineva sa-i ia apararea, care poate fi luat la misto sau sau nu aiba un cuvant de spus. Ci la genul de baiat care se roseste cand o fata vorbeste cu el sau ii zambeste.Genul de baiat care nu vorbeste urat, profita de orice situatie sa complimenteze o fata fie ea frumoasa sau mai putin frumoasa incearca sa o faca sa se simta speciala si apreciata. Acel baiat care nu merge la disco sau cluburi dar nu refuza o iesire in oras. Cu simtul umorului dar fara tupeu...
Si mai am o intrebare: ce parere aveti de baieti blonzi, inalti cu ochii albastri?
O seara placuta tuturor tongue

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Afemeiat fara splina dorsala, ma refer la partile cu timiditate si restul. vor fi fete care vor spune ca te-ar place dar crede-ma ca dupa 2 luni orice fata care ar vrea sa fie cu tine, ti-ar da papucii imediat. la inceput e frumos si restul dar dupa se plictisesc de cineva de genul. daca nu ai tupeu ( nu ma refer sa fii un nesimtit prost crescut ) nu faci nimic. cele de 15 ani te-ar place sau alea mai mari care nu au avut iubit in viata lor

ps. probabil vei gandi ca am intrat sa fac misto sau mai stiu eu ce dar nu e asa. uitate la ceteva pagini de intrebari aici la conversatii si ai sa vezi ca baietii timizi nu sunt apreciati deloc. fetele ar sta mai degraba cu niste tampiti "badboys" decat cu aia care s-ar purta cu ele ca niste regine. sunt masochiste ce sa le faci laughing

24 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Toate fetele isi doresc initial un baiat cuminte apoi descopera ca vor un badboy, un barbat nu e cuminte,timid, pampalau, fricos asa ceva nu este sinonim cu a fi mascul, degeaba intrebi fetele, intreaba baieti noi stim ca avem experienta cu ele, eu asa fac mereu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Penibili, disperati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Genul de baiat descris de tine e un baiat independent, la locul lui, greu de influentat si sensibil. Apreciez acest tip de baieti. Constati si tu ca sunt pe cale de disparitie.
Baietii blonzi cu ochii albastrii sunt considerati foarte atragatori. Probabil nu aspir spre idealuri cu feti frumosi, fapt pentru care nu-i consider cine stie ce. Sunt si ei baieti normali cu un anumit aspect. Prefer ochii verzi decat cei albastrii, dar nu conteaza culoarea pana la urma, ci felul in care privesc. Inaltimea unui baiat e discutabila in comparatie cu inaltimea partenerei lui.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

"Genul de baiat descris de tine e un baiat independent, la locul lui, greu de influentat si sensibil. Apreciez acest tip de baieti. Constati si tu ca sunt pe cale de disparitie."

Deci de-aia iti place de mine purtandu-te ca o naspeta. Ha ha!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu ai tupeu jegos in tine cat cuprinzi. Ma port frumos, poti sa-mi multumesti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi tu ca peste cateva zile ajung si eu major. Atunci te voi teroriza cu mesaje. Ha ha!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine, pana atunci abtine-te!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

S-o crezi tu. Voi profita de orice ocazie/intrebare ca sa iti dau un ghiont.
laughing

Si sa nu uitam:

rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tipule, mai bine ai lasa si tu un raspuns aici, nu mie mi-ai stricat topicul!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sorry, dar citeste cum incepe intrebarea. "Pentru fete".
Deci nu sunt autorizat sa raspund la intrebare.
Dar la raspunsurile tale da.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai fi dator cu un raspuns daca tot te-ai bagat pe aici aiurea. Ti-am facut eu autorizatia si poti raspunde. Fara grija, nu-si vor da seama ca esti baiat. Ai drept la replica.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Gata.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing))) gusturile nu se discuta. Ti-e frica sa nu ma pierzi, ce dragut ai fost!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tipic, de aici te inspiri tu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Marile adevaruri se zic si in gluma.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ca sa fie o adevarata gluma. Nu le mai reproduce, devi un papagal.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu 2*i se scrie "devii". happy
Oare e bine ca reproduc si regulile de scriere corecta a limbii native?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Revizuieste mesajele pe care le scrii tu, lasa-i pe altii. Inteleg ca ai terminat 4 clase si tu inca faci scoala acasa, dar eu aici nu ma consider la scoala, sunt pe TPU si din cate observi intelegi ce scriu. Nu te mai obosi sa ma corectezi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai scris "scrii" cu 2*i. De ce ai scris bine? Scrie cu un i, please!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, Bogdan.

Pentru 10 minute sunt si eu fata.
Am obtinut un token cu durata foarte scurta de valabilitate de la OpenEyes si am autorizatie sa raspund si eu.

In general, pot sa-ti spun ca fetele nu prefera momaile! Mereu vor spune ca nu le plac baietii rai, duri, care nu stiu sa se poarte, dar in realitate pe ei ii vor gasi mereu mai interesanti.

Si faza cu complimentele, vrajeli, astea tin numai la fetitele de 15 ani!
O femeie nu vrea sa fie iubita si complimentata. Te ia de prost daca ii arati ca o iubesti prea mult (adica stie ca te are la mana). Iti spun eu ca esti bun pentru ea doar primele 3 ore dupa ce iei salariul, in rest, esti un porc. laughing

De baietii blonzi cu ochii albastri sunt toate panaramele si pitzi fascinate.

In orice caz, sa ti-o zic mai pe sleau. Da, e frumos sa fii cuminte si timid. Dar nici prea cuminte si timid ca nu se uita nimeni la tine, mai mult, va fi greu sa le abordezi.

Deci exista mai multe variatiuni de fete. Unele te-or placea si pe tine.
Iti garantez eu ca n-ai cum sa le placi nici tu pe toate. Uite, de exemplu, pe OpenEyes, care e o naspeta!

| Soowhaat01 a răspuns:

Bună!
Coincidenţă sau nu, fostul meu crush era blond, cu ochii albaştrii şi mult mai înalt decât mine laughing.
Îmi plac băieţii care sunt educaţi, nu aceea care din 10 vorbe scoase, 9 sunt numai înjurături.
Dar atunci când îţi place într-adevăr o fată, trebuie să ai puţin tupeu şi să ştii să o abordezi.

| ThePuffy a răspuns:

Cel mai dulcee moment, cand un baiat se inroseste laughing) Îmmmmm... blond, inalt ochii albastri. cred ca ma topesc puppy dog eyes Nici mie nu imi place sa merg in club, si nu vad asta o problema, in club ma duc o data, de doua ori pe an laughing

| PufuletPufilicios a răspuns:

Mie una mi se pare foarte dulce atunci cand un baiat roseste